O nas

MAKE-UP ARTISTS AGENCY POLAND

    MAAP4U to prestiżowa agencja makijażowa wynajmujaca najlepszych wizażystów, Make-up Artists, stylistów fryzur, designerów do zleceń. Oferujemy dostęp do bazy najlepszych makijażystów i stylistów fryzur. Nasi eksperci pracują na zlecenia w całej Polsce i za granicą gwarantując wysoki poziom wykonywanych usług. Prowadzimy także profesjonalne szkolenia z zakresu wizażu , stylizacji i wizerunku dla firm oraz osób prywatnych. Pomysłodawczynią oraz założycielką MAAP jest wielokrotna Mistrzyni Polski Makijażu Profesjonalnego, jurorka Mistrzostw Makijażu w Polsce – Aleksandra Tarasińska.

Naszą misją jest kreowanie wizerunku pod okiem najlepszych specjalistów!

    Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profesjonalizm, najlepsi eksperci, szybkie działanie oraz setki zadowolonych klientów. Działamy na terenie całej Polski, Wielkiej Brytanii oraz USA (Kalifornia). Współpracuje z nami makijażystka Kim Kardashian oraz American Top Model. Zaufało nam również wiele znanych firm, tj. Lenovo, Miss World, Shopstory, Agora, Polsat Cafe, ZPRP, Stylistka.pl, Pieknieje.pl, Mercedez-Benz, BZ WBK i wielu innych.

 maap_klienci

CO OFERUJEMY?

maap_onas_1

Warsztaty z kreowania wizerunku:
Warsztaty, na których zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zakresu makijażu i stylizacji odpowiedniej do danej okazji. To spotkania, które budują na nowo wizerunek .Omawiamy na nich elementy makijażu, stylizacji, sylwetki, podstawy psychologii biznesu.

maap_onas_2

Szkolenia dla firm:
Realizujemy profesjonalne szkolenia na terenie firmy lub w rekomendowanym przez nas miejscu. Prowadzimy szkolenia z tematyki biznesowej, kreowania wizerunku w biznesie, dress code’u dla pracowników.

maap_onas_3

Dostęp do bazy profesjonalistów:
Najlepsi makijażyści, styliści fryzur, styliści wspierający produkcję eventów, reklam, pokazów mody, dbający o wizerunek celebrytów, konferansjerów, modelek, hostess, osób prywatnych.

    Nasza agencja współpracuje także z wieloma firmami oferującymi usługi dodatkowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować również wiele niestandardowych zleceń a także zająć się kompleksową obsługą większych wydarzeń.

Organizacja imprez: Agencja PLANNERS
Fotografia i reklama: T3 Studio Reklamy
Fotografia: Jakub Gadzalski