PODUKT TYGODNIA !!! YOUNIQUE Moodstruck 3D Fiber Lashes !!!

y21

 Przedstawiamy Wam nasze nowe odkrycie , tusz do rzęs marki YOUNIQUE Jest to idealne rozwiązanie dla miłośniczek niesamowicie podkreślonych i pogrubionych rzęs.

Firma YOUNIQUE  została założona przez Dereka Maxcfielda i Melanie Huscroft (brat i siostra) w 2012 w USA aby wspierać i dawać siłę kobietom na całym świecie.
Obecnie firma jest także w Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku, Niemczech, Francji i Hiszpanii. Może już wkrótce pojawi się w Polsce. Kosmetyki Younique są produkowane na bazie naturalnych i mineralnych składników bardzo wysokiej jakości.
Zestaw tuszu Moodstruck 3D Fiber Lashes+ składa się z 2 pojemniczków wyglądających jak tusz do rzęs. W mniejszym są włókienka wiskozowe, a w większym zawarty jest żel, który przykleja włókienka do rzęs. Oba pojemniczki mają okienka, dzięki którym wiemy jak szybko zużywamy nasze produkty.
Zastosowanie
1.Nakładamy żel na rzęsy jednego oka bardzo dokładnie i powoli starając się pokryć je od nasady ku samym końcom.

2.Odkręcamy pojemniczek z włókienkami i rolujemy szczoteczkę po zewnętrznej stronie dłoni, tak aby włókienka się nie osypywały na policzki. Nakładamy włókienka w podobny sposób jakbyśmy je malowały zwykłym tuszem. Staramy się nałożyć tyle włókienek, aby osiągnąć efekt który nas zadowoli.

3.Następnie znów nakładamy żel aby zespolić włókienka z rzęsami. Jeśli zapomnimy o tym kroku włókienka odpadną i będziemy je mieć na policzkach.

4.Po ukończeniu jednego oka powtarzamy wszystko na drugim oku. Czynności te można powtórzyć aby uzyskać jeszcze lepszy efekt. Rzęsy będą miały objętość większą o około 400% po jednokrotnym nałożeniu tuszu a po trzech o około 2000%.

Pierwsza aplikacja może być troszkę trudna ponieważ brak nam wprawy w nakładaniu włókienek, ale każda następna jest dużo łatwiejsza i po około 3 idzie nam z tym znacznie lepiej. Przy poprawnie nałożonym tuszu nie ma ryzyka, że włókienka będą się osypywały.

tusz
Tusz usuwamy chusteczkami do demakijażu lub wacikiem nasączonym w preparacie do demakijażu oczu.
Zestaw ten został przetestowany okulistycznie i jest hypoalergiczny. Zawiera następujące aktywne składniki: skwalen (obecny w warstwie lipidowej skóry), co enzym Q10, witaminy A, C i E, ekstrakt z liści irysa.
Nie zawiera: sztucznych barwników, glutenu, zapachu, parabenów, lateksu, siarczanów, BPA, kwasu p-aminobenzoesowego, ani cząsteczek nano.
Osoby chcące uzyskać więcej informacji na temat kosmetyków Younique zapraszam na moją stronę fb: https://www.facebook.com/PieknazYounique/ oraz do sklepu https://www.youniqueproducts.com/fromSylwiaBoronczyk/products/view/US-11101-02#.V1Cgxf

 

Tusz został przetestowany przeze mnie i jestem nim oczarowana. Rzęsy wyglądają niesamowicie!!! To mascara , która uzależnia.

Zdecydowanie polecam

Aleksandra Tarasińska

Makeup Artist

 

Osoby zainteresowane tuszem YOUNIQUE zapraszamy do kontaktu : kontakt@maap4u.com

 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *